برنده،  از مدیران شرکت لمینت یاس: محصولات تولیدی شرکت لمینت یاس، باکیفیت تر از جنس خارجی است

دسته: برگزار شده.. , گزارش , نمایشگاه داخلی , نمایشگاه های داخلی *
بدون دیدگاه
شنبه - 28 جولای 2018

مقدمه:

شرکت لمینت یاس تولیدکننده انواع پارچه و بافت انواع پارچه با مدیریت علیرضا برنده  و محمد حسینی مدیر  ۱۵ سال فعالیت دارد. این شرکت تولیدات خود را به شهرهای اصفهان، مشهد، تهران، تبریز و … عرضه می کند. این شرکت در ماه بیش از ۴۰ هزار متر تولید دارد. این شرکت با هدف معرفی محصولات به صورت مستقیم برای اولین بار در نمایشگاه کفش تبریز شرکت نموده است. خبرنگار پایگاه خبری کفش نیوز گفتگویی با مدیریت این شرکت ترتیب داده است که ماحصل آن تقدیم خوانندگان محترم می گردد:

 

مدیر شرکت لمینت یاس، گفت: محصولات تولیدی شرکت لمینت یاس، باکیفیت تر از جنس خارجی و از لحاظ قیمت هم به مراتب پایین از جنس خارجی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کفش نیوز:  علیرضا برنده با اعلام مطلب فوق در حاشیه نمایشگاه کفش تبریز افزود: محصولات تولیدی در صنعت کیف و کفش، مبلمان اداری و خانگی و خودرو کاربرد دارد و جنس تولیدی شرکت لمینت یاس از لحاظ کیفیت بسیار بالا بوده و با قاطیعت بیان می کنم، اجناس تولیدی توان رقابت با اجناس خارجی مثل کشور چین را دارند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر استفاده از کالای ایرانی تاکید کرده اند، تصریح کرد: اجناس تولیدی شرکت لمینت یاس صدرصد ایرانی و تولید داخلی است و در صورت حمایت عملی از سوی دولت می توانیم حتی علاوه بر پاسخگویی به نیاز داخلی به کشورهای دیگر هم صادرات داشته باشیم.

مدیر شرکت لمینت یاس،  معرفی محصولات به تولیدکنندگان را هدف اصلی شرکت در نمایشگاه اعلام و بیان داشت: سال گذشته برای اولین بار در نمایشگاه کفش مشهد شرکت داشتیم و امسال نیز برای اولین بار در نمایشگاه تبریز شرکت کرده ایم که انصافا استقبال تولیدکنندگان تبریزی از غرفه شرکت لمینت یاس بسیار خوب بود و سفارشات خوبی نیز گرفته ایم.

برنده در خاتمه گفت: امیدواریم با ارایه محصولات باکیفیت و قابلیت رقابت با اجناس خارجی بتوانیم در توسعه صنعت کفش کشور به ویژه تبریز نقشی داشته باشیم.


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 221 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها