هاشمی، رئیس اتاق اصناف تبریز: تمام تلاش اتاق اصناف، حمایت و تقویت صنعت چرم و کفش است

دسته: برگزار شده.. , گزارش , نمایشگاه داخلی , نمایشگاه های داخلی *
بدون دیدگاه
شنبه - 28 جولای 2018

رئیس اتاق اصناف تبریز، گفت: تمام تلاش هیئت رئیسه اتاق اصناف تبریز، حمایت اصناف و تقویت فضای کسب و کار و صنوف مختلف همچون صنعت چرم و کفش تبریز می باشد.

به گزارش پایگاه خبری کفش نیوز:  میر حبیب هاشمی با اعلام مطلب فوق در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه تخصصی کفش تبریز  افزود: الحمدالله اصناف و کسبه تبریز فعال هستند و شاهد رونق فضای کسب و کار هستیم و سیاست هیئت مدیره نیز حمایت از اصناف مختلف به ویژه صنعت چرم و کفش تبریز  است.

 

وی؛ مهمترین وظیفه اتاق اصناف را حمایت از واحدهای صنفی برای توسعه کسب و کار بیان کرده و تصریح کرد: اتاق اصناف به عنوان رابط بین اصناف و دولت عمل نموده و مشکلات پیشروی اصناف را به مسئولان ارجاع و در جهت حل آنها تلاش می کند. 

رئیس اتاق اصناف تبریز با تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش هیئت مدیره اتحادیه کفاشان تبریز و لوازم کفش و چرم فروشان تبریز به لحاظ برگزاری این نمایشگاه تصریح کرد: انصافا حضور فعالان این صنعت از سراسر کشور چشمگیر بود و این نشان از پویایی این صنعت می باشد که در سایه تلاش دوستان هئیت مدیره اتحادیه کفاشان تبریز و لوازم کفش و چرم فروشان تبریز می باشد.

هاشمی، بر پیگیری مسایل و مشکلات اصناف تاکید کرده و اظهار داشت: هئیت رئیسه اتاق اصناف تبریز بررسی مسایل و مشکلات اصناف و پیگیری آنها از سوی مسئولان استان را از اولویت کاری خود می داند و در این راستا جلسات متعددی را با نمایندگان مجلس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مسئولان استان برگزار نموده است.

وی در خاتمه گفت: به نمایندگی از هیئت رئیسه اتاق اصناف تبریز از تمام تلاش های هیئت مدیره و عوامل اجرایی این نمایشگاه کمال تشکر را دارم.


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 221 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها