امین زاده، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ عنوان کرد: تدوین سند راهبردی صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۸

 

کفش نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در نشست مشترک با روسای ادارات ستادی بر تدوین سند راهبردی حوزه های مختلف صنعت معدن و تجارت استان به عنوان نقشه راه این سه بخش تاکید کرد .

حبیب-امین-زاده

به گزارش پایگاه خبری کفش نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛  حبیب امین زاده با اعلام مطلب فوق ضمن اشاره به ضرورت تشکیل شورای سیاستگذاری صنعت معدن و تجارت استان با حضور معاونین و روسای ادارات تخصصی سازمان و همچنین نمایندگان اتاق بازرگانی، اتاق اصناف، صاحبان صنایع و سازمانهای مردم نهاد فعال بر تدوین سند راهبردی صنعت، معدن و تجارت استان با توجه به تمامی ظرفیت ها تاکید کرد.

وی افزود: شناسایی بازارهای هدف برای توسعه صادرات و همچنین نیاز سنجی ظرفیت های تولید و هدایت درست سرمایه ها از جمله مواردی است که از بدنه کارشناسی و تخصصی سازمان مورد انتظار است .

امین زاده اعتماد به جوانان و توجه به تخصص گرایی و شایسته سالاری را رمز عبور از چالشهای اقتصادی عنوان نمود و اضافه کرد: موفقیت گروه های مدیریتی هر مجموعه در گرو اعتماد به کارشناسان سازمان با بهره مندی از تمامی ظرفیت های علمی و تخصصی نیروهای توانمند بویژه جوانان تحصیل کرده است .

وی در ادامه با اشاره به مغفول ماندن آموزش در حوزه صنعت و بازرگانی بیان کرد: اثربخشی و میزان کیفیت آموزش های تخصصی برگزار شده برای خدمت گیرندگان سازمان پایش می شود .

گفتنی است در این نشست روسای ادارات ستادی به تشریح و تبیین بخشی از عملکرد حوزه های مرتبط با خود پرداختند .

باز تعریف استراتژی توسعه صنعتی، معدنی و تجاری، احصای مزیت های استانی، اولویت بندی و نیازسنجی های آموزشی و میزان اثربخشی آموزش ها، تعامل با سایر دستگاههای دولتی، دانشگاهها و تشکل ها از جمله موضوعات مطرح شده در این نشست بود.


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 152 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 11
برچسب ها:
دیدگاه ها