صنعت کفش تبریز، از مصادیق اقتصاد مقاومتی است

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۸

کفش نیوز: نائب رئیس اول اتاق اصناف تبریز، گفت: صنعت کفش تبریز، از مصادیق اقتصاد مقاومتی است

به گزارش پایگاه خبری کفش نیوز، سید حسین باحجب محمدی با اعلام مطلب فوق افزود: تبریز در صنعت چرم و کفش یک برند مطرح در کشور و جهان محسوب می شود که با وجود برندهای موفق همچون آناک چرم و دریچی این امر مهم تحقق یافته است.

سید حسین باحجب محمدی

وی تصریح کرد: امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است و باید همه متولیان امر در این راستا تلاش کنند که البته نقش خود تولیدکنندگان با تولید و عرضه محصولات باکیفیت و مشتری پسند بسیار تاثیرگذار و اساسی می باشد و انصافا تولیدکنندگان در سالهای اخیر به سمت ارتقای کیفیت و جذب بازارهای داخلی و  خارجی حرکت کرده اند.

نائب رئیس اول اتاق اصناف تبریز اضافه کرد: خوشحالم که در مراسم افتتاح فروشگاه عرضه محصولات تولید داخل حضور دارم که در جهت برندسازی گام برداشته اند و تولیدات عرضه شده از لحاظ کیفیت و مدل و رنگ بندی قابلیت رقابت دارند.

محمدی در خاتمه با اشاره به اینکه صنعت کفش از مصادیق اقتصاد مقاومتی می باشد، از تلاشهای ریاست اتحادیه کفاشان تبریز و همچنین تولیدکنندگان و فعالان صنعت چرم و کفش در جهت تولید کالای داخلی و رونق تولید و افتصاد مقاومتی تقدیر و تشکر کرد.


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 152 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 7
برچسب ها:
دیدگاه ها