دکتر  طهماسب پور، مدیر حقوقی و بازرس ناحیه صنعتی چالیش خبر داد: پیشرفت بالای ۸۰ درصدی اجرای زیرساخت های ناحیه صنعتی چالیش

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۴ مهر ۱۳۹۸

کفش نیوز: مدیر حقوقی و بازرس ناحیه صنعتی چالیش (صنعت کیف و کفش)، از پیشرفت بالای ۸۰ درصدی اجرای زیرساخت های ناحیه صنعتی چالیش خبر داد.

دکتر طهماسب پور مدیر حقوقی و بازرس ناحیه صنعتی چالیش

 

به گزارش پایگاه خبری کفش نیوز، دکتر طهماسب پور با اعلام خبر فوق گفت: ناحیه صنعتی چالیش در مساحتی به متراژ ۳۵ هکتار در حوزه استحفاظی قیزیلجه میدان  قرار دارد که از ۱۵۸ قطعه صنعتی قابل واگذاری  ۱۴۴ قطعه واگذار شده است که شهرک در راستای انجام تعهدات خود در حال حاضر در مرحله اجرای زیرساخت های ناحیه صنعتی قرار دارد که الحمدالله بالای ۸۰ درصد پیشرفت داشته که در نوع خود باتوجه به مدت زمان آن بی سابقه است.

وی افزود: در حال حاضر گاز و برق موقت دایر بوده که برق دائمی با ۱۴ مگابایت در مرحله کابل گذاری قرار دارد و لوله کشی آب شرب انجام یافته که از چاه نیمه عمیق اختصاصی ناحیه با کمترین سختی و بدون نیاز به تصفیه تغذیه خواهد شد و همچنین لوله گذاری فاضلاب و آبیاری فضای سبز هم انجام شده است.

مدیر حقوقی و بازرس ناحیه صنعتی چالیش تصریح کرد: جدول گذاری محوطه نیز با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد که تا یک ماه آینده به پایان خواهد رسید و زیرسازی معابر اصلی قبلا صورت گرفته  ومعابر  فرعی نیز در حال انجام بوده تا بلافاصله نسبت به آسفالت اقدام گردد.

طهماسب پور، با اشاره به اینکه در این ناحیه صنعتی برندهای بنام و مطرح صنعت کیف و کفش قرار دارند تصریح کرد:  الحمدالله با استقبال خوب برندهای مطرح صنعت کیف و کفش مواجه بودیم و اکثر قطعات به برندهای بنام کشود  واگذار شده است و همه خریداران قطعات خود را تحویل گرفته اند که پیش بینی می کنیم سال آینده شاهد افتتاح رسمی فاز اول این واحدهای صنعتی باشیم.

وی در خاتمه از حمایت ها و همکاری های همه دستگاههای ذیربط کشوری و استانی به ویژه استانداری آذربایجان شرقی، شرکت شهرک های صنعتی استان، انجمن صنعت کفش تبریز و اتحادیه لوزام کفش تبریز، اتاق اصناف تبریز،  سازمان صنعت معدن و تجارت استان و رسانه ها به ویژه مجلات و سایت های تخصصی کیف و کفش تقدیر و تشکر نمود.


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 221 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها