جای خالی تکنولوژی در صنعت کفش تبریز

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 17 اکتبر 2019

کفش نیوز: رئیس انجمن کفش تبریز، گفت: استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نوسازی ماشین آلات از نیازهای اساسی صنعت کفش تبریز است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کفش نیوز،  حسن یوسف زاده با اعلام مطلب فوق افزود: دانش و تکنولوژی روز دنیا از نیازهای اساسی در صنعت کفش تبریز است که متاسقانه در تولید کفش تبریز از دانش و تکنولوژی روز نمی‌توان استفاده کرد، چرا که بسیاری از دستگاه‌ها و ماشین‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، به روز نیستند.

یوسف زاده

وی تصریح کرد: بیشتر دستگاه‌هایی که در تولید کفش استفاده می‌شوند مستهلک هستند و به همین دلیل نمی‌توان محصولی تولید کرد که با محصولات سایر کشورها قابل رقابت باشد. با وجود مشکلات موجود در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی در تولید کفش هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی در تبریز حاصل شده است و انصافا تولدکنندگان و فعالان این صنعت از جان و دل برای موفقیت و کسب بازارهای جدید و رسیدن به صادرات تلاش می کنند.

 رئیس انجمن کفش تبریز با اشاره به این‌که در تبریزکفش‌های دست دوز تمام چرم و همچنین کفش های ماشینی تولید می شوند و از رویه آنها اکثریت از چرم هستند، اظهار کرد: کفش تولید تبریز از لحاظ کیفیت و داوم در کشور بی نظیر است و بالا بودن کیفیت کفش تبریز باعث شده است تا گردشگران داخلی و خارجی کفش های مورد نیاز خودشان را از تبریز تهیه کنند.

رئیس انجمن کفش تبریزدر خاتمه گفت: الحمدالله در سالهای اخیر به صنعت کفش تبریز توجه شده و مسئولان کشوری و استانی حمایت از این صنعت را در اولویت قرار داده اند.


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 221 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها