شجری، رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه امپکس، خبر داد: حضور بیش از ۱۸۳ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه امسال امپکس

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 17 اکتبر 2019

کفش نیوز: رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه امپکس، گفت:‌ بیش از ۱۸۳ شرکت شامل شرکت های داخلی ایرانی و خارجی همچون چین، ترکیه و نمایندگی آلمان و ایتالیا در نمایشگاه امسال امپکس حضور دارند.

به گزارش پایگاه خبری کفش نیوز، رسول شجری با اعلام خبر فوق در نشست خبری نمایشگاه امپکس ٢٠١٩ افزود: این نمایشگاه برای هشتمین سال متوالی برگزار می‌شود که در هشت سال برگزاری این نمایشگاه، موفقیت‌های بسیاری حاصل و شرایط این صنعت را تغییر داده است.

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه امپکس، تصریح کرد: در سال‌ها گذشته فاصله زیادی بین صنعت کیف و کفش ایران با موارد مشابه خارجی آن ایجاد شد؛ اما با برگزاری این هشت دوره نمایشگاه توانسته‌ایم همگام با تکنولوژی روز دنیا، صنعت کیف و کفش ایران را به دنیا معرفی کنیم و در طی این چند دوره نمایشگاه‌ها کشورهای چین، ترکیه، تایلند، آلمان، هند و پاکستان نیز حضور داشته‌اند.

شجری بیان داشت: یکی از ویژگی‌هایی که این نمایشگاه‌ها توانسته طی این هشت سال حفظ کند این است که هیچ شرکت خارجی اجازه عرضه و ورود محصولات کشور خود را ندارد و هدف ما تنها صرف تولید است و تمام شرکت‌کنندگان تولیدکننده هستند که مصوبه ستاد بر این اساس است که تنها از این شرکت‌های خارجی تکنولوژی، ماشین‌آلات، مواد اولیه و طراحی‌ها را دریافت کنیم.

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه امپکس با اعلام اینکه در این دوره نمایشگاه ۱۸۳ شرکت ایرانی و خارجی شامل چین، ترکیه و نمایندگان آلمان و ایتالیا در ایران حضور دارند، ششمین نمایشگاه بین‌المللی چرم، کیف، کفش و صنایع وابسته از ۲۹ مهرماه لغایت ۲ آبان ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد.


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 221 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها