مارال چرم، برندی موفق در صنعت چرم ایران

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
جمعه - 1 نوامبر 2019

کفش نیوز: سید جلال حسینی خواه در سال ۱۳۵۷ در شهر همدان متولد شد و در سال ۱۳۷۴  اولین فعالیت جدی خود را در صنعت چرم در یک کارگاه کوچک، واقع در گوهردشت کرج  آغاز کرد.

سید جلال حسینی خواه

با پشتکار و تلاشی که داشت، توانست طی مدت ۹۰ روز  به درجه استادی نائل گردد و پس از گذراندن دوره سربازی مغازه ای را اجاره  و حاصل درآمد یک ساله  (پس انداز ) خود را صرف تهیه ملزومات کاری کرد.

پس از زحمات و تلاشی که در راه رسیدن به هدف انجام داد توانست در سال ۱۳۷۵ اولین فروشگاه مارال چرم را به همراه برادر کوچکتر خود، سید جواد حسینی خواه با نام آشیانه چرم طبیعی مارال افتتاح کند.

سید جلال حسینی خواه در گفتگوی کوتاه می گوید: تفکر اعطای نمایندگی در ذهنم از زمانی ایجاد شد که یک برند محصولات چرمی در استان البرز  آغاز به فعالیت کرد و مارال چرم هم بدون درنگ شروع به تبلیغات و جذب نمایندگی در شهرهای مختلف کرد.

بعد از این که وسعت کار مارال چرم افزایش پیدا کرد، سیدجلال سعی کرد دانش خود را افزایش دهد و در مورد هر چیزی که در ذهنش سوال پیش می آمد مطالعه و تحقیق کند .

هم اکنون برند مارال چرم، ۴۰ فروشگاه در سطح کل کشور، با حدود ۵۰۰ نفر پرسنل و به عنوان تولید کننده، وارد کننده و صادر کننده فعالیت دارد و جزو معدود برند های ایرانی است که در خارج از ایران شعبه دارد و در بازارهای بین المللی استرالیا، ایتالیا، قزاقستان و انگلستان خوش درخشیده است.

با این حال سید جلال می گوید، این روزها با توجه به شرایط تحریم ها کار در خارج از ایران با چالش های فراوانی روبرو است .

وی در مورد وضعیت مارال چرم در ایران نیز می گوید: به علت تکیه بر سیاست های دولت، دو سال تاریک را سپری کرده ایم اما با این حال ما تمام توان خود را برای توسعه به کار خواهیم بست.

شایان ذکر است: محصولات مارال چرم شامل انواع کیف و کفش، کمربند، پوشاک، اکسسوری و چرم شتر مرغ می باشد ( این چرم بسیار ارزشمند است و مقاومت بالایی دارد).


نوشته شده توسط:نویسنده کفش نیوز - 221 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها