امپکس، بستری مناسب برای افزایش توان تولیدکنندگان و ایجاد رقابت پذیری

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 17 فوریه 2021

کفش نیوز: رئیس ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی امپکس، گفت: هفتمین نمایشگاه بین المللی امپکس بستری مناسب برای افزایش توان تولیدکنندگان داخلی و ایجاد رقابت بین فعالان این صنعت است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کفش نیوز، رسول شجری با اعلام مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار کفش نیوز گفت: آشنایی با آخرین فناوری‌های نوین جهانی و افزایش سطح کیفی تولیدات و بهینه سازی توزیع محصولات و دسترسی تولیدکنندگان ایرانی به بازارهای هدف و توسعه صادرات محصولات چرمی با ایجاد رقابت پذیرشدن با دیگر رقبای جهانی از اهداف نمایشگاه می باشند.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در شرایطی که کشورمان در جنگ اقتصادی نابرابر و تمام عیار و همچنین شرایط کرونایی موجود که متاسفانه تمام بنگاه‌های اقتصادی برتر دنیا را با چالش جدی مواجه کرده و اقتصاد جهان را با رمودی بی سابقه روبرو نموده برگزار شد‌‌، تصریح کرد: راهبرد ما در این نمایشگاه افزایش ارتقای سطح کیفی تولیدات محصولات چرمی جهت دستیابی به رونق تولید و بالا بردن افزایش توان صنعتی و داخلی سازی تولیدات خود و آموزش نیروهای متخصص با استفاده از خدمات نرم افزاری و فناوری‌های مدرن بین المللی در مراکز علمی و آموزشی کشور است و در همین راستا ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین صنعت و دانشگاه یکی از مهمترین اهداف تعریف شده در دوره های گذشته نمایشگاه بود که به حول و قوه الهی انجام گرفت و برآنیم تا در این نمایشگاه باکیفیت مطلوب تر انجام پذیرد.

وی بیان داشت: امیدواریم بتوانیم با همت مضاعف و یاری خداوند متعال در این سال سخت گامی هر چند کوچک در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق فرمایشات برداریم.
شجری در خاتمه گفت: جا دارد در پایان نهایت قدردانی خود را از شرکت نمایشگاه‌های بین الملی و سازمان توسعه تجارت و شرکت مجری و نهادهای دولتی و خصوصی و کلیه شرکت کنندگان و مشارکت کنندگان و حامیان به ویژه رسانه ها و مجلات تخصصی حوزه کیف و کفش و چرم و صنایع وابسته کمال تشکر دارم.
شایان ذکر است : این نمایشگاه در قالب ستاد نمایشگاه بین‌المللی امپکس متشکل از اتحادیه صنف کفاشان دست دوز تهران، اتحادیه صنف فروشندگان چرم طبیعی، مصنوعی و لوازم کفش، اتحادیه صنف سراجان، جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم مصنوعی، انجمن صنایع چرم ایران برگزار شد.


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 118 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها