با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت چرم و کفش تبریز: مراسم معرفی مجموعه ” باتکاب” در تبریز برگزار شد

دسته: تصویری , گزارش
بدون دیدگاه
دوشنبه - 18 اکتبر 2021

با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت چرم و کفش تبریز:
مراسم معرفی مجموعه ” باتکاب” در تبریز برگزار شد

کفش نیوز: با حضور روسای اتحادیه ها و انجمن ها و تشکل های صنفی و صنعتی و جمعی از فعالان صنعت چرم و کفش تبریز، مراسم معرفی مجموعه عظیم ” باتکاب” به عنوان اولین فروشگاه خرده فروشی بدون واسطه برای تولیدکنندگان برتر کیف و کفش و چرم و پوشاک ایران در محل رستوران هلیا برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کفش نیوز، در این مراسم ابتدا مسعود بنابیان رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم استان آذربایجان شرقی به عنوان اولین سخنران پشت تریبون قرار گرفته و طی سخنانی گفت: بحث فروش محصولات تولیدی از مهمترین مسائل تولیدکنندگان می باشد که امیدوارم مجموعه باتکاب بتواند در این جهت موفق عمل نماید و برای آقای دکتر هادوی نیا و همکارانشان آرزوی موفقیت دارم.
در ادامه رحیم یوسف زاده رئیس انجمن کفش تبریز نیز ضمن خوشادگویی به جناب آقای دکتر هادوی نیا و تیم شان، گفت: متاسفانه به بخش فروش کمتر توجه شده این در حالی است که بخش فروش یکی از نیازهای اساسی و مهم هر کسب و کار می باشد.
وی افزود: با توجه به بازدیدی که بنده از مجموعه باتکاب و محل فروشگاه داشته ام به نظرم این اقدام یک حرکت خوب برای تقویت بخش فروش و ایجاد بازارهای جدید و مشتریان جدید خواهد بود و امیدوارم شاهد افتتاح فروشگاه‌های بعدی در سراسر ایران باشیم.
مسعود مودتی رئیس اتحادیه لوازم کفش و چرم فروشان کلانشهر تبریز نیز در این مراسم با اشاره به اینکه بدون فروش هرگز نمی توان در امر تولید موفق شد، گفت: تولید و فروش دو بال موفقیت یک تولیدی و هر کسب و کار می باشد و بنده معتقدم یک تولیدکننده خوب هرگز یک فروشنده خوب نیست و باید به فروش به صورت کاملا تخصصی نگاه کرده و در جهت تقویت آن تلاش کرد.
وی افزود: وقتی یک تولیدکننده با تشکیل تیم فروش عملا به بخش فروش توجه ویژه نماید، قطع یقین ضمن یافتن بازارهای مختلف با کسب درآمد بخش تولید هم توسعه و در جهت ارتقای کیفیت و رضایتمندی مشتریان گام بر خواهد داشت.
مودتی، اضافه کرد: مجموعه باتکاب هم یک بازار خوب برای تولیدات فعالان چرم و کفش می باشد که امیدوارم این مجموعه بتواند در فروش تولیدات باکیفیت داخلی به بخش تولید کمک نماید.
علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، سراجان و پستاسازان کلانشهر تبریز نیز در این مراسم از حضور همه تولیدکنندگان و فعالان صنعت کفش تقدیر و تشکر کرده و ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته اتحادیه برای توسعه و پیشرفت این صنعت، گفت: قطع یقین بنده و اتحادیه از همه کسانی که برای توسعه این صنعت تلاش می کنند، تشکر و حمایت از آنها را وظیفه خود می داند.
وی افزود: از همه دوستان حاضر در این مراسم هم بابت حضورشان تشکر می کنم و امیدارم در کسب و کار خودشان موفق باشند و در خصوص مجموعه باتکاب هم دوستان خودشان بررسی نمایند و در صورت اینکه صلاح بدانند حتما حضور یافته و در جهت تقویت بخش فروش خودشان اقدام نمایند.
در ادامه این مراسم آرش نامی مدیرعامل شرکت دانش بنیاد رسام پلیمر نامی و اسدی مدیرعامل ماشین سازی اسدی اسپانسرهای این مراسم به معرفی شرکت و تشریح تولیدات خود پرداخته و در نهایت روح اله هادوی نیا موسس هلدینگ کهن چرم پویا و مدیر فروشگاه باتکاب به تشریح و معرفی فروشگاه باتکاب و مزایای آن پرداخت.
شایان ذکر است: مجموعه فروشگاه باتکاب به زودی در تهران، طبقه زیرزمین مرکز خرید قلهک افتتاح خواهد شد.

 


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 134 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها