نمایشگاه ماشین آلات و مواد اولیه کیف و کفش و چرم ۲۰۲۱ ترکیه( استانبول ) آیسف به کار خود پایان داد.

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 23 نوامبر 2021

نمایشگاه ماشین آلات و مواد اولیه کیف و کفش و چرم ۲۰۲۱ ترکیه( استانبول ) آیسف به کار خود پایان داد.

کفش نیوز: این تور تجاری و صنعتی که با هدف توسعه روابط تجاری و تبادل تجارب بین تجار و فعالان صنعت کفش ترک و ایرانی متشکل از فعالان کیف، کفش، چرم و مواد اولیه ترتیب یافته بود، امروز به تبریز بازگشتند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کفش نیوز، این هیئت ۲۰ نفره متشکل از فعالان کیف و کفش و چرم و مواد اولیه برای آشنایی بیشتر با تازه های صنعت کیف و کفش و چرم و ماشین آلات و مواد اولیه جهان در این نمایشگاه حاضر شده بودند، پس از چهار روز حضور و بازدید با کسب تجارب و تبادل نظر با تجار ترک به تبریز بازگشتند.
عین اله حسین زاده مشاور رسانه ای رئیس، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز و مدیر اجرایی این تور در خصوص این تور گفت: ارتقای کیفیت و بالا بردن اطلاعات و مذاکرات برای خرید تجهیزات و دستگاههای به روز دنیا با تجار ترک و دعوت از مسئولان مدرسه تاسو برای حضور در تبریز برای انتقال دانش از اهم برنامه های این تور بودند.
وی افزود: این نمایشگاه برای تولیدکنندگان ما بسیار مفید بود و اکثریت نسبت به تهیه مدل های و قالب های جدید مشتری پسند و همچنین خرید چرم و یراق آلات و مواد اولیه اقدام نموده و برای افزایش میزان تولید و همچنین کیفیت با تولیدکنندگان و فعالان صنعت کفش ترکیه مذاکراتی خوبی نموده که نتایج آن در آینده نزدیک مشاهده خواهد شد.
مشاور رسانه ای رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز در خاتمه گفت: این نمایشگاه یکی از معتبرترین نمایشگاههای تخصصی صنعت کیف و کفش و چرم و مواد اولیه و ماشین آلات است که هر ساله در دو نوبت نیمه اول و نیمه دوم سال برگزار می شود که ایرانیان بیشترین بازدید از این نمایشگاه دارند و کلانشهر تبریز نیز بیشترین تعداد بازدید کننده دارد که کشور ترکیه در کنار ایران به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای تولیدکننده کفش، کیف، چرم، ماشین آلات و صنایع وابسته می باشد.
شایان ذکر است: این نمایشگاه ۲۶ لغایت۲۹ آبان در شهر استانبول مرکز نمایشگاهی این شهر برگزار شد.

 


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 174 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها