اولین سیمنار آشنایی با نحوه کار اینستاگرام و کسب و کارهای اینترنتی ویژه اصناف در تبریز برگزار شد

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
یکشنبه - 28 نوامبر 2021

اولین سیمنار آشنایی با نحوه کار اینستاگرام و کسب و کارهای اینترنتی ویژه اصناف در تبریز برگزار شد


کفش نیوز: اولین سیمنار تخصصی آشنایی با نحوه کار اینستاگرام و کسب و کارهای اینترنتی ویژه اصناف با همکاری اتاق اصناف تبریز و اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز توسط ماهنامه سراسری همگام با اصناف و پایگاه خبری تحلیلی کفش نیوز در سالن اجتماعات اتاق اصناف تبریز با شرکت تولیدکنندگان و فعالان صنعت کفش تبریز و جمعی از اصناف برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کفش نیوز: عین اله حسین زاده دبیر اجرایی این سیمنار در این خصوص گفت‌: استفاده از اینترنت و شبکه اجتماعی در عصر حاضر به عنوان یکی از راههای معرفی محصولات و همچنین فروش اینترنتی از الزامات هر کسب و کار می باشد که در همین راستا با همکاری اتاق اصناف تبریز و اتحادیه کفاشان تبریز برای ارتقای سطح اطلاعات فعالان و صنعتگران اولین سمینار آشنایی با نحوه کار اینستاگرام با تدریس دکتر بهزاد عباسی از اساتید دانشگاه برگزار شد.
وی افزود: به دلیل محدودیت های کرونایی علی رغم استقبال گسترده اصناف و بازاریان و فعالان صنعت کفش تبریز برای ثبت نام و شرکت در این سیمنار تنها توانستیم تعداد محدودی را ثبت نام کنیم که ان شالله در ماههای آینده یک سیمنار بزرگ ۳۰۰ نفری در یکی از تالارهای تبریز برگزار خداهیم کرد.
دبیر اجرایی این سیمنار اضافه کرد: برای کلیه شرکت کنندگان گواهینامه معتبر شرکت در این سیمنار اعطا می گردد.
حسین زاده در خاتمه گفت: در پایان جا دارد از حمایت‌های ویژه جناب آقای دکتر علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز، جناب آقای مهندس حاج ولی رضایی مدیرعامل شرکت سامان پایدار نوید، آقای مهندس رحیم دژبانی مدیر عامل شرکت کفش کاترین تبریز بابت حمایت های ویژه از این رویداد علمی در تبریز کمال تشکر را داشته باشم.
شایان ذکر است: استاد بهزاد عباسی مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینک در بیش از ۲۷۵۰ سازمان دولتی و خصوصی را در کارنامه خود دارد.

 


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 174 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها