تصویریگزارش

با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و صنعت کفش تبریز: از پوستر دومین همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش رونمایی و نشست خبری برگزار شد

کفش نیوز: با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و صنعت کفش تبریز، از پوستر دومین همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش رونمایی و نشست خبری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی کفش نیوز، در این مراسم دکتر رسولی معاون پژوهش و فناوری – جعفر رحمانی کهنموئی رئیس دبیرخانه علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، دکتر فیضی پور رئیس مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش تبریز، دکتر علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز، مهندس مهدی آقانژاد رئیس انجمن کفش تبریز، مهندس عین اله حسین زاده دبیر، مهندس رحیم دژبانی، مهندس سعید نقشی حضور داشتند، پیرامون اهداف و برنامه های این همایش بحث و گفتگو شده و سپس به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند.

 

اولویت دانشگاه آزاد اسلامی، توجه به امر تحقیق و پژوهش برای یافتن و حل مسائل صنعت چرم و کفش
دکتر حسن رسولی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در این مراسم با تشکر از تعامل و همکاری خوب صنعت چرم و کفش تبریز با این معاونت برای عارضه یابی و یافتن راهکارههای عملی گفت: صنعت چرم و کفش تبریز به عنوان مزیت اول منطقه حایز اهمیت بوده و برای توسعه و پیشرفت بیشتر این صنعت دانشگاه آزاد اسلامی وارد فاز عملیاتی حمایت شده است.
وی صنعت چرم و کفش کلانشهر تبریز را به عنوان پایلوت برنامه توسعه ای دانشگاه آزاد اسلامی کشور اعلام کرده و افزود: صنعت چرم و کفش تبریز بهترین بستر برای مباحث توسعه و فن آوری دارد و دانشگاه آزاد اسلامی در این راستا به صورت جدی وارد شده است.

برگزاری همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز، در جهت تجلیل از تلاشگران صنعت کفش
جعفر رحمانی رئیس دبیرخانه علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز هم در این مراسم، برگزاری همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز را گامی در جهت تجلیل از تلاشگران صنعت کفش بیان کرده و گفت: حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان صنعت چرم و کفش مورد توجه دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.
وی افزود: معرفی و تجلیل از تولیدکنندگان در راستای برنامه های توسعه ای دانشگاه آزاد اسلامی که با حمایت رئیس محترم دانشگاه شروع شده است، می باشد و امیدواریم شاهد توسعه و رونق روزافزون این صنعت ریشه ای باشیم.

تجلیل از کارآفرینان صنعت کفش به عنوان سربازان اقتصادی
علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز هم در این مراسم با تشکر از حمایتهای ویژه دانشگاه آزاد اسلامی کشور به ویژه دکتر جوانپور رئیس محترم واحد تبریز از صنعت چرم و کفش تبریز، گفت: انصافا مقوله مهم ارتباط صنعت با دانشگاه به صورت واقعی در دو سال اخیر به همت دانشگاه آزاد اسلامی معنا پیدا کرده است.
وی افزود: ایجاد اولین مدرسه عالی مهارتی در کشور و در شهر تبریز از نتایج این ارتباط بوده است که در آینده نزدیک شاهد ایجاد رشته دانشگاهی و رشته فنی و حرفه ای چرم و کفش هم خواهیم بود و قطع یقین در تربیت نیروی انسانی متخصص که نیاز اساسی این صنعت می باشد، بسیار موثر خواهد بود.
رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز در ادامه با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز هم گفت: در راستای ارج نهادن به تلاش های کارآفرینان عزیز که در حقیقت سربازان اقتصادی هستند این صنعت دومین همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار می شود تا قدردان زحمات تولیدکنندگان عزیز باشیم.

جایگاه ارزشمند فعلی صنعت کفش، حاصل تلاش کارآفرینان تلاشگر است
مهندس مهدی آقانژاد رئیس انجمن کفش تبریز هم در این مراسم با ابراز خرسندی از برگزاری همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز، گفت: ایجاد ارتباط صنعت با دانشگاه یگ حرکت ارزشمند در جهت تعامل حوزه دانشگاه و صنعت می باشد که در صنعت چرم و کفش این حرکت شروع شده است و برگزاری دومین همایش نیز حاصل شعور جمعی دانشگاه و صنعت می باشد.
وی افزود: صنعت چرم و کفش یک صنعت ریشه ای و اصیل در سایه تلاش و فعالیت تولیدکنندگان محترم به عنوان کارآفرینان تلاشگر به این جایگاه رسیده است و انجمن کفش تبریز وظیفه خود می داند تا از برگزاری چنین همایش های حمایت نماید.

تندیس کارآفرینی به ۲۰ نفر از کارآفرینان صنعت کفش تبریز اهدا می گردد
مهندس عین اله حسین زاده، دبیر دومین همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز هم در این مراسم با تقدیر و تشکر از حمایتهای ویژه اتحادیه کفاشان، پستاسازن و سراجان کلانشهر تبریز، انجمن کفش تبریز، خانه کارگر تبریز، شورای اسلامی شهر و شهرداری کلانشهر تبریز، دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، تولیدکنندگان و فعالان صنعت چرم و کفش ایران و تبریز و همچنین رسانه های گروهی از این همایش گفت: نخستین همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز سال گذشته با تجلیل از ۱۴ تن از کارآفرینان به عنوان برندهای منتخب سال ۱۳۹۹ در سالن شهرداری تبریز با حضور شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز و سایر مسئولان برگزار شد.
وی افزود: امسال به دنبال استقبال خوب دومین دوره را با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و با حمایت اتحادیه کفاشان، پستاسازن و سراجان کلانشهر تبریز، انجمن کفش تبریز، خانه کارگر تبریز توسط پایگاه خبری – تحلیلی کفش نیوز و ماهنامه سراسری همگام با اصناف چهارم اسفندماه سالجاری در سالن استاد شهریار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار و از ۲۰ تن از کارآفرینان صنعت کفش تجلیل می شود.
دبیر دومین همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز در خاتمه گفت: همچنین در این همایش دکتر بهزاد عباسی از اساتید دانشگاههای تهران پیرامون بازاریابی و فروش و کارآفرینی نیز به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و در نهایت با اهدای تندیس و لوح تقدیر از کارآفرینان صنعت کفش با حضور مسئولان دانشگاه و صنعت تجلیل به عمل خواهد آمد.
دکتر حسین فیضی پور رئیس مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش تبریز هم در این مراسم گزارشی مفصل از روند تاسیس و راه اندازی و اهداف و برنامه های این مدرسه بیان کرد.
شایان ذکر است: در پایان این مراسم از پوستر دومین همایش تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش تبریز رونمایی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا