دیدار رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز با شهردار باسمنج

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
یکشنبه - 17 آوریل 2022

کفش نیوز: دکتر علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر به همراه مهندس عین اله حسین زاده مشاور رسانه اش با دکتر وحید بنائی شهردار باسمنج دیدار و کلیات ایجاد اولین شهرک صنفی ویژه تولیدکنندگان دست دوز کفش تبریز بحث و گفتگو شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کفش نیوز، در این دیدار ابتدا رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز پیرامون تاریخچه و وضعیت صنعت کفش تبریز مطالبی بیان نموده و از احداث اولین شهرک صنفی ویژه تولیدکنندگان کفش دست دوز و واحدهای کوچک صنعت کفش تبریز استقبال و قول همکاری برای این امر را داده و از این پیشنهاد شهرداری تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه دکتر وحید بنائی شهردار باسمنج نیز با تشکر از حضور رئیس و مشاور ایشان در شهرداری و استقبال از احداث این شهرک صنفی گفت: صنعت کفش تبریز یکی از صنایع مهم و اشتغال زا در استان آذربایجان شرقی می باشد و ایجاد شهرک های تخصصی صنفی برای واحدهای کوچک می تواند در توسعه و رونق تولید بسیار موثر باشد.
وی افزود: امیدوارم به زودی با امضای تفاهم نامه مشترک بین اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز و شهرداری باسمنج شاهد شروع عملیات احداث و راه اندازی این شهرک باشیم.
شایان ذکر است: در پایان این جلسه، از مکان ها و اراضی موجود شهرداری برای احداث این شهرک بازدید به عمل آمد تا با بررسی پیشنهادات از سوی اتحادیه اقدامات لازم شروع گردد.

 


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 165 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها