گازرانی، رئیس اتحادیه کیف و کفش و چرم همدان: صنعت کیف، کفش و چرم همدان مرحله ای در صادرات حرفی برای گفتن دارد

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
یکشنبه - 1 می 2022

کفش نیوز: رئیس اتحادیه کیف و کفش و چرم همدان، گفت: صنعت کیف، کفش و چرم همدان در سایه تلاش های فعالان این صنعت و حمایت مسئولان، به مرحله ای از توسعه رسیده که در صادرات حرفی برای گفتن دارد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کفش نیوز: احمد گازرانی با اعلام مطلب فوق در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ما افزود: صنعت کیف و کفش و چرم همدان یک صنعت جوان در استان همدان است و الحمدالله فعالیتهای خوبی برای توسعه این صنعت شروع و حرکت های خوبی کرده ایم و به مرحله ای از توسعه رسیده ایم که در صادرات حرفی برای گفتن داریم.
وی با اشاره به اینکه، در هیمن راستا خوشبختانه میز صادراتی کیف و کفش در همدان برای اولین بار در کشور با نظارت مستقیم معاون وزیر تشکیل شد، تصریح کرد: این میز صادراتی برای اولین بار در کشور و در شهر همدان فعالیت اش را شروع و در همین جهت صادراتی را شروع کرده بودیم که امسال دنبال بازارهای جدید صادراتی هستیم.

آینده درخشانی در انتظار صنعت کیف و کفش و چرم همدان است
رئیس اتحادیه کیف و کفش و چرم همدان در بخش دیگر سخنان خود، بیان داشت: در سالهای اخیر پیشرفت های خوبی در این صنعت صورت گرفته است و تولیدکنندگان همدان رشد بسیار خوبی در تولید انواع کیف و کفش و چرم داشته اند که این امر این نشان می دهد همدان آینده بسیار روشن و درخشانی در این صنعت دارد ولی برای رونق بیشتر همچنان نیازمند حمایت ویژه دستگاههای دولتی و حتی خصوصی هستیم.
وی افزود: این استان در صنعت کیف و کفش و چرم پتانسیل لازم برای توسعه دارد و به همین جهت سرمایبه گذارانی که می خواهند در این صنعت و در همدان سرمایه گذاری کنند، قطع یقین هرگز ضرر نخواهند کرد و با ورود به این صنعت ارزش افزوده خوبی را به دنبال خواهند داشت.

کرونا هم این صنعت همت صنعتگران را از بین نبرد
گازرانی، اضافه کرد: در سالهای اخیر شیوع ویروس کرونا عملا جهان را تحت تاثیر گذاشت و در سطح کشور موجب تاثیرات بسیار در صنعت شده و بسیاری از کارگاهها را تعطیل و نیمه تعطیل کرده و حتی تعدادی از فروشگاههای عرضه کیف و کفش هم با کاهش تقاضا از سوی مشتریان مواجه شدند ولی به همت تولیدکنندگان و فروشندگان کیف و کفش و چرم به هر شکل کار تولید در همدان متوقف نشد و الحمدالله با سیرنزولی کرونا میزان فعالیت فعالان این صنعت بیشتر هم شده است که قدردان تلاش های همه فعالان این صنعت هستیم.
وی در بخش پایانی سخنانش با تاکید بر این مطلب که : « این صنعت با همدلی و وحدت و همکاری و با برنامه های خوب به توسعه خواهد رسید،» گفت: جا دارد به نوبه خودم و از طرف همه فعالان این صنعت از تلاش های حضرتعالی که برای معرفی صنعت کفش همدان تلاش کرده اید تشکر کنم و افتخار داریم که حضرتعالی نشان شهروندی افتخاری را در سال ۱۳۹۴ از سوی استاندار وقت برای احیای صنعت کیف و کفش و چرم همدان دریافت کرده اید.


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 165 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها