زاهدی، رئیس اتحادیه کفاشان اصفهان: افزایش قیمت مواد اولیه، مشکل بزرگ صنعت کفش اصفهان است

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
دوشنبه - 9 می 2022

کفش نیوز: رئیس اتحادیه کفاشان اصفهان،گفت: افزایش قیمت مواد اولیه، مشکل بزرگ صنعت کفش اصفهان است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی کفش نیوز: اکبر زاهدی با اعلام مطلب فوق افزود: الحمدالله وضعیت تولید صنعت کفش در اصفهان خوب است و علی رغم همه مشکلات پیشروی صنعت، با کاهش تولید روبرو نبوده ایم.
وی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر فقط مشکل کمبود مواد اولیه و افزایش قیمت در چندین مرحله تولیدکنندگان را بسیار اذیت کرده است، تصریح کرد: متاسفانه افزایش قیمت مواد اولیه به بهانه افزایش قیمت ارز عملا به بخش تولید آسیب رسانیده و افزایش جندین مرحله قیمت در سال گذشته موجب بالا رفتن قیمت تولید و گرانی کفش شده است و این امر فروشندگان کفش را در عرضه با مشکل مواجه کرده است.
رئیس اتحادیه کفاشان اصفهان، اضافه کرد: از طرفی کرونا در دو سال اخیر به بخش فروش و به ویژه فروشگاهها صدمات بسیاری وارد کرد که امیدواریم امسال با کاهش شیوع کرونا و بهبود معیشت مردم شاهد افزایش تقاضا و فروش بهتر کفش باشیم.
زاهدی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه در هر شرایط کالای باکیفیت مشتریان خاص خود را دارد، اظهارداشت: در بازار تولید و تجارت فعلی هر تولیدکننده ای فعال باشد و بتواند با تکنولوزی روز دنیا تولید و اقدام به نوآروی و نوسازی تجهیزات کند، قطع یقین موفق خواهد بود و هر تولیدکننده ای به روز نباشد و همچنان سنتی کار کند هر روز عقب مانده تر خواهد بود.
وی در خاتمه با آرزوی توسعه و پیشرفت صنعت کفش ایران، گفت: افزایش قیمت مواد اولیه به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است و بعد از ماه مبارک رمضان قطع یقین افزایش خواهد داشت ولی انتظار داریم دولت به نامه نگاری های اتحادیه در جهت کنترل قیمت ها عمل نماید تا شاهد توسعه بیشتر این صنعت باشیم.

 


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 165 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها