با حضور رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز: از فروشگاه دائمی کفش کاترین بهره برداری و افتتاح شد

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
دوشنبه - 9 می 2022

کفش نیوز: با حضور رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز و مشاور رسانه ای ایشان، جمعی از تولیدکنندگان و فروشنده و فعالان صنعت کفش تبریز از فروشگاه دائمی کفش کاترین بهره برداری و افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی کفش نیوز، این فروشگاه به عنوان شعبه مرکزی و دائمی کفش کاترین یکی از برندهای خوب صنعت کفش تبریز می باشد که در خیابان دارائی، کوچه امام جمعه، نبش پارکینگ سبلان به شکل کاملا زیبا و در شان کفش تبریز احداث و به مرحله بهره برداری رسید.

هدف از افتتاح فروشگاه، پاسخگویی خوب به مشتریان عزیز و معرفی بیشتر توانمندیهای صنعتگران کفش تبریز
رحیم دژبانی مدیرعامل کفش کاترین در این مراسم با ابراز خرسندی و تشکر از حضور رئیس محترم اتحادیه، تولیدکنندگان، فروشندگان و فعالان صنعت کفش تبریز در آئین افتتاحیه این فروشگاه گفت: خداوند متعال را شاکریم که در سال تولید برای پاسخگویی خوب به مشتریان عزیز و مهمتر از همه در جهت معرفی بیشتر توانمندیهای صنعتگران کفش تبریز این فروشگاه را به دست پربرکت ریاست محترم اتحادیه و دوستان تولیدکننده افتتاح کردیم که امیدواریم بتوانیم با تولید و عرضه محصولات چرمی و کفش در شان و نام و اعتبار کفش تبریز گام برداریم.

کفش کاترین، یکی از برندهای خوب صنعت کفش تبریز است
علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز نیز در این مراسم گفت: صنعت کفش تبریز در سالهای اخیر به پیشرفت های خوبی رسیده است و الحمدالله با تلاش تولیدکنندگان به عنوان بازوان اصلی اقتصاد کشور در جهت معرفی بیشتر صنعت بسیار موثر واقع شده اند.
وی کفش کاترین را یکی از برندهای خوب صنعت کفش تبریز عنوان کرده و افزود: افتتاح و راه اندازی فروشگاههای عرضه مستقیم کیف و کفش و منسوجات چرمی در سالهای اخیر شتاب بیشتری به خود گرفته است و برندهای خوب استان آذربایجان شرقی با افتتاح فروشگاه موجب معرفی بیشتر صنعت و عرضه محصولات باکیفیت و زیبا به مردم عزیز شده اند که اتحادیه هم از این اقدام حمایت داشته و بنده به عنوان خدمتگزار صنف در تمام افتتاحیه ها شرکت داشته و از تلاش های این عزیزان تشکر نموده ام.
وی در خاتمه از تلاش های استاد حاج ناصر ارجمندی فر مدیر تولید، رحیم دژبانی مدیرعامل و مهدی ارجمندی فر مدیرفروش مجموعه چرم و کفش کاترین تقدیر و تشکر کرد و در نهایت اولین فروشگاه این برند افتتاح و شروع به کار کرد.

 


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 165 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها