دژبانی، مدیرعامل شرکت کفش کاترین تبریز: افزایش قیمت مواد اولیه، مشکل بزرگ صنعت کفش ایران است

دسته: گزارش
بدون دیدگاه
دوشنبه - 13 ژوئن 2022

مقدمه:
مهندس رحیم دژبانی یکی از فعالان و تولیدکنندگان صنعت کفتش تبریز می باشند که مدیریت عامل شرکت کفش کاترین تبریز را برعهده دارد که با حمایت های ایشان این تولیدی کفش به یکی از برندهای مطرح در سطح کشور تبدیل شده است و در امر تولید کفش های باکیفیت مجلسی و مشتری پسند فعالیت می نماید.
ایشان در کنار دیگر عوامل و مدیران شرکت کفش کاترین، توانسته با تولید کفش های شیک و باکیفیت این برند را بیشتر مطرح و در سراسر کشور مشتریان خوبی را جلب نماید. توجه به امر کیفیت، مشتری مداری و استفاده از مدل های مشتری پسند سه عامل موفقیت این برند می باشند.
کفش کاترین علاوه بر فعالیت واحد تولیدی، فروشگاه عمده فروشی و فروشگاه خرده فروشی را نیز دایر و اقدام به عرضه تولیدات کرده است.
فعالیتها و اقدامات خوب این برند بهانه ای شد تا نشریه سراسری تبریزبیدارگفتگویی اختصاصی با این تولیدکننده جوان ترتیب دهد که ماحصل آن در زیر تقدیم خوانندگان محترم می گردد.

کفش نیوز: مدیرعامل کفش کاترین تبریز، گفت: افزایش قیمت مواد اولیه، مشکل بزرگ صنعت کفش ایران به ویژه کلانشهر تبریز است.
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی کفش نیوز، رحیم دژبانی با اعلام مطلب فوق افزود: الحمدالله وضعیت تولید صنعت کفش تبریز خوب است و علی رغم همه مشکلات پیشروی صنعت، تولیدکنندگان توانمند تبریزی با تکیه بر عشق و علاقه به کارشان ادامه داده و الحمدالله با کاهش تولید روبرو نیستیم.
وی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر فقط مشکل کمبود مواد اولیه و افزایش قیمت در چندین مرحله تولیدکنندگان را بسیار اذیت کرده است، تصریح کرد: متاسفانه افزایش قیمت مواد اولیه به بهانه افزایش قیمت ارز عملا به بخش تولید آسیب رسانیده و افزایش چندین مرحله قیمت در سال گذشته موجب بالا رفتن قیمت تولید و گرانی کفش شده است و این امر فروشندگان کفش را در عرضه با مشکل مواجه کرده است.
مدیرعامل کفش کاترین تبریز، اضافه کرد: از طرفی کرونا در دو سال اخیر به بخش فروش و به ویژه فروشگاهها صدمات بسیاری وارد کرد که امیدواریم امسال با کاهش شیوع کرونا و بهبود معیشت مردم شاهد افزایش تقاضا و فروش بهتر کفش و شاهد رونق بیشر و افزایش ظرفیت تولید و عرضه بیشتر و حتی صادرات بیشتر باشیم.
دژبانی، در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه در هر شرایط کالای باکیفیت مشتریان خاص خود را دارد، اظهارداشت: در بازار تولید و تجارت فعلی هر تولیدکننده ای فعال باشد و بتواند با تکنولوزی روز دنیا تولید و اقدام به نوآروی و نوسازی تجهیزات کند، قطع یقین موفق خواهد بود و هر تولیدکننده ای به روز نباشد و همچنان سنتی کار کند هر روز عقب مانده تر خواهد بود که در همین راستا گروه تولیدی کفش کاترین با توسعه فعالیت و استفاده از استادکاران مجرب و نیروهای متخصص تولیدات با کیفیت و مشتری پسند تولید و عرضه می کند.
وی در خاتمه با آرزوی توسعه و پیشرفت صنعت کفش ایران، گفت: افزایش قیمت مواد اولیه به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است و بعد از ماه مبارک رمضان افزایش یافته است ولی انتظار داریم دولت به نامه نگاری های اتحادیه ها و درخواست فعالان این صنعت در جهت کنترل قیمت ها عمل نماید تا شاهد توسعه بیشتر این صنعت باشیم.


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 174 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها