توسط انجمن کفش تبریز: کلاس دو روزه آموزش متد فینیشینگ چرم طبیعی در تبریز برگزار شد

دسته: تصویری , گزارش
بدون دیدگاه
دوشنبه - 13 ژوئن 2022

کفش نیوز: با حضور اساتید برجسته و مدیر ان فنی کندا از ایتالیا، به همت شرکت سامان پایدار نوید و با همکاری انجمن کفش تبریز، کلاس دو روزه آموزش متد فینیشینگ چرم طبیعی سوم و چهارم خردادماه سال ۱۴۰۱ در محل شرکت کفش آقانژاد واقع در جاده تهران رو به روی کافی شاپ وحید کوی صنعتی آهو برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی کفش نیوز، مهندس مهدی آقانژاد رئیس انجمن کفش تبریز با اعلام مطلب فوق گفت: این کلاس آموزشی با هدف ارتقای سطح اطلاعات و آگاهی های تولیدکنندگان و فعالان به ویژه اعضای انجمن کفش تبریز توسط انجمن کفش تبریز برگزار شد.
وی افزود: با این کلاس ها با استقبال پرشور اعضای محترم انجمن و تولیدکنندگان و فعالان صنعت چرم و کفش روبرو گردید و بیش از یکصد نفر به مدت دو روز آموزش متد فینیشینگ چرم طبیعی را یاد گرفتند که جا دارد از حمایت های جناب آقای مهندس حاج ولی رضایی مدیرعامل محترم شرکت سامان پایدار نوید در برگزاری این کلاس تقدیر و تشکر نمایم.
رئیس انجمن کفش تبریز در خاتمه با تشکر از همکاریهای اتحادیه کفاشان تبریز، اتحادیه لوازم کفش و هیئت مدیره محترم انجمن تبریز در برگزاری این دوره آموزشی گفت: یکی از برنامه های انجمن توجه به برنامه های آموزشی می باشد که ان شالله در آینده نزدیک کلاس های آموزشی بازاریابی و فروش را هم با استفاده از اساتید برجسته دانشگاهی برگزار خواهیم کرد.
شایان ذکر است: یکی از برنامه های انجمن در هیئت مدیره دوره جدید توجه به مقوله های آموزشی می باشد و این برنامه در این جهت برگزار گردید.

 


نوشته شده توسط:خبرگزاری کفش نیوز - 174 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها